
Розвиваюча настільна гра Монтессорі Китайські шахи Лудо від Obetty (101-807)
- Готово до відправки
- Код: 101-807
580 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Настільна стратегічна гра Китайські шашки для 2, 3, 4 або 6 гравців. Це сучасний і спрощений варіант стародавньої китайської гри, який сподобається дітям.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку і шкіл.
Переваги:
- Уважність.
- Інтелект.
- Мислення.
- Емоційне благополуччя.
Склад:
- гральна дошка,
- набір фішок для гри,
- картонна коробка.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років і старше.
Гра "Китайські шашки"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 24x20x4 см |
- Ціна: 580 ₴




