
Розвиваючий блоковий конструктор з шестернями в валізі від Obetty (104-033)
- Готово до відправки
- Код: 104-033
1 450 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей багатофункціональний конструктор ідеально підходить для розвитку інженерних та просторових навичок у дітей. Набір дозволяє створювати моделі з рухомими частинами, що приводяться в дію за допомогою різнокольорових шестерень.
92 елемента даного набору зможе пробудити у вашій дитині справжнього інженера і розвинути його наукові, технологічні, і математичні навички, а також дрібну моторику, координацію і креативність! Так, він зможе збирати конструкції за інструкцією, а пізніше і за своїми власними кресленнями: будуйтевантажівки, трансформери, вертольоти, роботів та багато іншого! При цьому батьки можуть бути спокійні – комплект безпечний для дитини, елементи добре оброблені, а також легко миються!
Для зберігання є валіза, з наміром допомогти дітям навчитися краще організовуватися. Це один з ключових навичок в житті.
Переваги:
- Колірне сприйняття.
- Навички конструювання.
- Сенсорний розвиток.
- Збагачення тактильного досвіду.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Винахідливість.
- Дрібну моторику.
- Творчі здібності.
- Спільна гра.
Склад:
- 92 деталі,
- валіза.
Кому підійде?
Для дітей з 4 років і старше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 32 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 32x25x23 см |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 450 ₴










