
Ігровий намет Магічний будинок (3 шт) від Obetty (105-188)
- Готово до відправки
- Код: 105-188
1 555 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ідеальний ігровий намет з тунелем для повзання та сухим басейном втілить у життя мрії маленьких фантазерів про пригоди. Безпечний та міцний ігровий комплекс виготовлений з тканини найвищої якості. Завдяки ергономічній конструкції намет легко збирається та складається. Модулі намету можна використовувати разом та окремо.Міцні опори зі скловолокна гарантують стійкість і ви можете не побоюватися обвалення конструкції навіть під час суперактивних ігор маленьких непосид. Дихаюча сітчаста тканина забезпечує безпечний та екологічно чистий ігровий майданчик для дітей. Цей дитячий намет з тунелем можна легко встановити самостійно. Для цього не потрібно жодних інструментів. Просто підніміть конструкцію та вставте опорні стрижні для стійкості. У комплект входить сумка для перенесення на блискавці, яка забезпечує зручне зберігання.
Переваги:
- Фізичний розвиток.
- Активна гра.
- Спритність.
- Координація рухів.
- Спільна гра.
Комплектація:
- Намет.
- Тунель.
- Сухий басейн.
- Сумка.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Намет ігровий Космічний корабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 50 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 50x50x10 см |
- Ціна: 1 555 ₴









