
Жувальна сенсорна кольорова підвіска Паличка (1 шт) (105-333)
- Готово до відправки
- Код: 105-333
140 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
За допомогою даних райдужних кулонів для жування, дитина стимулює ясна і мову, що сприяє розвитку мовного апарату і діє на малюка заспокійливо. Рекомендується дітям від 3-х років під наглядом дорослих.
Рандомно вибирається колір з 8 кулонів кольорів веселки з шнурком на застібці. Колір шнура відповідає кольору кулона. Відривна застібка запобігає задуха або нещасний випадок.
Висота кулона 7,5 см, довжина шнура 45 см. Виготовлено з екологічно чистого харчового силікону.
Відучить вашої дитини жувати одяг, смоктати пальці. Сприяє зменшенню стресу. Ці сенсорні жувальні підвіски підійдуть для дітей з проблемами сенсорного сприйняття, розладом аутичного спектру і ADD.
Колір вибирається випадковим чином.
Переваги:
- Ідеально підходить для дітей з проблемами сенсорного сприйняття, розладом аутичного спектру і ADD.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Дрібну моторику.
- Сенсорний розвиток.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- 1 жувальна паличка.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Sensory Chew Necklace by GNAWRISHING, 8 Pack Diamond Chew Necklaces for Sensory Kids
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 4 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 4x2x1 см |
- Ціна: 140 ₴






