
Розвиваючий STEAM магнітний конструктор лабіринт з кульками (98 деталей) від Obetty (106-345)
- Готово до відправки
- Код: 106-345
1 965 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цікавий набір призначений для розвитку навичок конструювання, просторового і логічного мислення, а також підвищує інтерес до інженерії та технологій. Потрібно скріплювати елементи між собою, робити це можна в різному порядку і створювати різні лабіринти. Конструктор легко складається і розбирається, використовувати можна нескінченну кількість разів. Набір включає трубки, кульки, різні форми і наклейки. На наклейках є цифри, математика, букви і слова.
Матеріал - пластик, він безпечний і гіпоалергенний.
Будуйте ефектні моделі лабіринтів, а потім годинами грайте з ними. Можливості безмежні! Всього в наборі 98 деталей.
Створюйте з легкістю.
Всі частини легко з'єднуються, що дозволяє зібрати все, що може придумати уяву.
Переваги:
- Навички конструювання.
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
- Спільна гра.
- Зорове сприйняття.
- Уява / Фантазія.
- Винахідливість.
- Логічне мислення.
- Дрібну моторику.
Склад:
- 98 деталей.
Кому підійде?
Для дітей з 7 років і старше.
HOMOFY Magnetic Tiles 98Pcs Pipe Magnetic Blocks for Kids 3D Magnetic Building Blocks
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 42 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 42x34x10 см |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 1 965 ₴






