
Різнокольорові намистини для виготовлення прикрас (500 шт) від Obetty (107-827)
- Готово до відправки
- Код: 107-827
475 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Унікальний набір для створення прикрас сподобається маленьким рукодільницям і дозволить відчути себе справжніми дизайнерками. До набору кольорового бісеру від фірми Obetty входить безліч виробів різних кольорів та форм (загалом близько 1000 предметів 24-х видів)! Завдяки йому дитина зможе створювати чудові handmade аксесуари, які можна подарувати комусь із близьких або носити самому.
Заняття з набором намистин від Obetty позитивно впливають на дитячий розвиток, формують творчі здібності, стимулюють уяву, тренують уважність та зорово-моторні навички.
Набір поставляється у прямокутній пластиковій коробці, розділеній на 24 осередки. Завдяки цьому весь необхідний для рукоділля матеріал завжди буде під рукою у вашої доньки. Намистини виконані з якісного акрилу.
Переваги:
- Зорово-моторна координація.
- Логіка.
- Творчі навички.
- Фантазія та уява.
- Креативність.
Комплектація:
- Ориентировочно 500 намистин,
- ножиці,
- еластичний шнур,
- аксесуари.
Кому підійде?
Для дітей від 6 років.
Різнокольорові намистини для виготовлення прикрас (1000 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 19 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 19x13x2 см |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 475 ₴



