
Розвиваюча настільна гра Знайди тінь (55 елементів) від Obetty (107-862)
- Немає в наявності
- Код: 107-862
510 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Представлений ігровий набір включає картки, а також дерев'яні деталі із зображеннями тварин, автомобілів, фруктів та інших предметів. Ця гра стане чудовим подарунком для маленьких фантазерів і непосид. Її мета — правильно підібрати до чорно-білих картинок, зображених на картках, їх кольорові відповідності. Цей набір сприяє розвитку дрібної моторики, спостережливості, уважності, логічного мислення. Також за допомогою цієї гри дитина навчиться розпізнавати тварин, рослини, види транспорту та поповнить словниковий запас.
Деталі ігрового набору виготовлені з якісної, екологічно чистої деревини та мають гладку поверхню. Це забезпечить безпечне використання ігрового комплекту.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Кольоросприйняття.
- Логіка.
- Уважність.
- Словниковий запас.
Комплектація:
- 45 шт. Деталі з картинками.
- 10 шт. Ігрові картки.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Знайди тінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 24x20x4.5 см |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 510 ₴








