-36%

Ігрова фігурка Жук-рогач (1 шт) від Obetty (108-124)
- Готово до відправки
- Код: 108-124
235 ₴
150 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Запропонована фігурка стане чудовим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 4 років. Якісна, добре деталізована модель жука дозволить маленьким фантазерам придумати безліч захопливих ігор та познайомитися з особливостями будови цієї комахи. Ретельно опрацьовано кожну деталь, до найменших подробиць. Таку фігурку можна використовувати як наочний посібник для вивчення жуків. Крім того, дана модель може започаткувати колекцію фігурок тварин і комах вашої дитини.
Іграшка виготовлена з якісних, нешкідливих для дитячого здоров'я матеріалів.
Переваги:
- Пізнавальний інтерес.
- Дрібна моторика.
- Фантазія та уява.
- Словниковий запас.
- Кругозір.
Комплектація:
- Фігурка жука-рогача.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Ігрова фігурка Жук-рогач
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 10x8x3 см |
- Ціна: 150 ₴



