
Дитячий ігровий тунель від Obetty (108-110)
- Готово до відправки
- Код: 108-110
645 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей дитячий тунель — чудове рішення, щоб розважати дитину протягом кількох годин. Виріб сприяє розвитку м'язів та координації рухів. Дитячий тунель допоможе маленьким непосидам розвіяти нудьгу, забезпечивши яскраве та незабутнє місце, де можна повзати та грати.
Дитяча безпека та комфорт є головними пріоритетами виробника. Тому пропонований тунель виконаний з м'яких та безпечних матеріалів високої якості. Добротна конструкція виробу гарантує малюкам багатогодинні веселощі.
Тунель одночасно розважає дітей та дуже зручний для дорослих. Він має невелику вагу і легко встановлюється завдяки простій конструкції з поворотним замком.
Представлений тунель для дітей має барвистий дизайн з двома сітчастими сторонами, які привернуть увагу дітей у веселій грі у хованки. Це робить тунель для повзання ідеальним для дошкільних закладів, ігрових та спортивних кімнат. Крім того, виріб можна використовувати для ігор на свіжому повітрі.
Переваги:
- Координація рухів.
- Фізичний розвиток.
- Спритність.
Комплектація:
- Ігровий тунель.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Kids Play Tunnel for Toddlers
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 180 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 180x46x46 см |
| Стан | Створити |
| Ширина | 46 мм |
- Ціна: 645 ₴








