
Набір для виготовлення прикрас Найкращі побажання (червона сумка 24 шт) від Obetty (108-306)
- Немає в наявності
- Код: 108-306
625 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Вашій донечці подобаються унікальні прикраси? Якщо це так, то даний набір стане для неї справжньою знахідкою! У витонченій сумочці, що поставляється з набором, юна леді знайде все необхідне виготовлення браслетів. Створені власноруч вишукані прикраси підкреслять стиль та індивідуальність юної леді. Виготовляючи унікальні браслети, дівчинка потренує дрібну моторику, посидючість та зможе продемонструвати свої таланти.
Набір включає елементи для створення 2 браслетів-шарм. Сумочка послужить органайзером для деталей та готових прикрас.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Творчий розвиток.
- Зорово-моторна координація.
- Креативність.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- 4 кольорові намистини.
- 9 кулонів.
- 9 підвісок.
- 2 браслети.
- Сумочка-органайзер.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Найкращі побажання (червона сумка 24 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 7 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 7x8x12 см |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 625 ₴







