
Набір для творчості Різнобарвне пір'я (100 шт) від Obetty (108-358)
- Немає в наявності
- Код: 108-358
165 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Це пір'я настільки красиве і унікальне, що підходить для створення різних виробів, а також для прикраси одягу, головних уборів, для виготовлення «ловців снів» тощо. Перетворіть свої проекти на чудові витвори мистецтва. Кожне перо надасть вашим виробам нотку елегантності. Завдяки різноманітності розмірів та відтінків ви можете легко адаптувати свої проекти відповідно до ваших унікальних потреб.
Розкрийте ваш творчий потенціал за допомогою цього універсального пір'я: від створення чарівних шпильок для волосся і чарівних коктейльних капелюхів до створення хитромудрих «ловців снів» і стильних прикрас — єдиним обмеженням є ваша уява!
Розмір 7-12 см.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Креативність.
- Творчий розвиток.
- Фантазія та уява.
- Тактильні відчуття.
- Сприйняття кольору.
Комплектація:
- Пір'я (100 шт).
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Різнобарвне пір'я (100 шт)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 11 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 11x13x2 см |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 165 ₴


