
Набір для сортування та рахунку Фруктова тарілка (42 шт) від Obetty (108-292)
- Немає в наявності
- Код: 108-292
620 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ігровий набір фруктів — вагомий внесок у ранній розвиток дитини. Він містить фігурки різноманітних фруктів та допоміжні ігрові аксесуари. За допомогою даного набору дитина зможе вивчити назви фруктів, а також кольорів, познайомитись з рахунком до 10 та потренувати дрібну моторику рук.
У комплект входить тарілка з кришкою, фрукти, щипці, ігрові картки.
Елементи набору характеризуються яскравими кольорами та високою деталізацією. Іграшка виконана з міцного пластику.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Основи сортування.
- Основи рахунку.
- Кольоросприйняття.
- Тактильні відчуття.
- Пізнавальний інтерес.
Комплектація:
- 42 предмети.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Набір для сортування та рахунку Класифікація фруктів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 36x10x28 см |
- Ціна: 620 ₴








