
Розвиваюча головоломка Шестерні від Obetty (109-109)
- Готово до відправки
- Код: 109-109
1 055 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Набір включає дерев'яні шестерні різних кольорів і розмірів, а також гвинти і викрутку. Граючи з цією головоломкою дитина зможе потренувати свою уяву, логічне мислення, творчі здібності, координацію рук та очей, а також дрібну моторику.
Конструктор із шестернями дозволяє дітям зрозуміти механічні принципи обертання шестерень через взаємне зчеплення. Іграшка розвиває у дітей науковий інтерес та дослідницький дух.
Переваги:
- Логіка.
- Зорово-моторна координація.
- Дрібна моторика.
- Навички конструювання.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- 1 ігровий набір.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розвиваюча головоломка Шестерні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.7 мм |
| Довжина | 29.3 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 29.3x29.3x4.7 см |
| Ширина | 29.3 мм |
- Ціна: 1 055 ₴










