
Складаний термо килимок для ігор Гори (200 x 180 x 1 см) від Obetty (109-280)
- Готово до відправки
- Код: 109-280
2 150 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Великий ігровий килимок розміром 200 x 180 x 1 см стане чудовим ігровим майданчиком для вашого малюка. Двосторонній мат прикрашають милі та веселі малюнки, виконані у приємних оку, не різких кольорах. Симпатичні зображення допоможуть пробудити дитячу цікавість та стимулюватимуть розвиток його зору та інтелекту. Виріб зі складаною легкою конструкцією можна носити з собою, аби перетворювати будь-яке покриття на затишний ігровий простір, де малюк зможе лежати, сидіти, повзати і бавитися. У складеному вигляді килимок не займає багато місця, тому його зручно зберігати.
Цей виріб стане хорошим помічником батькам у догляді за їхніми малюками. М'якість пропонованого килимка забезпечить немовлятам максимальний комфорт.
Не підпадає під безкоштовну доставку, товар великогабаритний.
Переваги:
- Координація рухів.
- Фізичний розвиток.
- Пізнавальний інтерес.
- Тактильні відчуття.
- Сприйняття кольору.
Комплектація:
- 1 килимок (200 х 180 х 1 см).
Кому підійде?
Для дітей з народження.
Складаний килимок для ігор Гори
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 200x180x1 см |
- Ціна: 2 150 ₴










