
Розвиваюча головоломка Будиночки для щенят від Obetty (109-286)
- Готово до відправки
- Код: 109-286
465 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Така головоломка — чудовий тренажер для концентрації уваги та вміння розробляти стратегії.
Щоб розпочати гру, виберіть завдання, скориставшись буклетом, що додається. Помістіть на ігрове поле п'ятьох цуценят і 4 частини будиночка так, як це зазначено у вибраному вами завданні. Не має значення, в яку сторону будуть обернені собачки. Потім почніть переміщати частини будинку одну за одною, поки песики не опиняться кожен у своїй будці. Ви можете обертати деталь та переміщати її куди завгодно. За потреби цуценят можна перемістити в інше місце. Гра закінчується, коли кожен песик опиняється у своїй будці.
Вирішення завдань ви знайдете на звороті. У завданнях для початківців вказано порядок переміщення фігур.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логічне мислення.
- Просторова уява.
- Уважність.
- Пам'ять.
Комплектація:
- Основа.
- 5 фігурок цуценят.
- 4 деталі з будиночками.
- Буклет із завданнями.
Кому підійде?
Для дітей віком від 3 років.
Розвиваюча головоломка Будиночки для щенят
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4.5 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 16.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 16.5x24x4.5 см |
- Ціна: 465 ₴










