
Магнітний конструктор Геометричні фігури (118 деталей) від Obetty (109-295)
- Немає в наявності
- Код: 109-295
1 455 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Даний магнітний конструктор є ідеальним вибором для творчих ігор. Набір сприяє розвитку координації рук та очей, зорового сприйняття та дрібної моторики, а також підвищує посидючість та терпіння дитини. Ця іграшка також допоможе у розвитку уяви і спонукатиме маленьких інженерів створювати всілякі конструкції, втілюючи в життя свої ідеї.
Магнітний конструктор виготовлений з високоякісного матеріалу ABS. Кожна деталь має закруглені краї та кути, що робить гру з даним набором безпечнішою для маленьких дітей.
Переваги:
- Координація рук та очей.
- Дрібна моторика.
- Логіка.
- Зорове сприйняття.
- Акуратність.
- Терпіння.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- 118 ігрових елементів.
Кому підійде?
Дітям від 3 років.
Магнітний конструктор Геометричні фігури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x21x8 см |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 1 455 ₴


