
Дерев'яні пазли Тварини від Obetty (109-688)
- Немає в наявності
- Код: 109-688
360 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей дерев'яний пазл із зображенням тварин стане чудовим подарунком для вашої дитини. Кожна картинка складається з трьох деталей. На картинках зображені різні тварини та їх назви англійською мовою.Ця головоломка допоможе малюкам розвинути дрібну моторику. Крім того, збираючи пазли, дитина тренуватиме уважність, логіку та посидючість.
Деталі головоломки виготовлені з якісної деревини.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Уважність.
- Посидючість.
- Логічне мислення.
Комплектація:
- Пазл.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Дерев'яні пазли Тварини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 17.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 17.5x12.5x5 см |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 360 ₴









