
Розвиваюча гра головоломка Розплутування мотузок від Obetty (109-720)
- Немає в наявності
- Код: 109-720
410 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця захоплива гра-головоломка буде цікава як дітям, так і дорослим. Гравці змагатимуться у захопленні вільних еластичних шнурків на ігровому полі, використовуючи вправність.
Розмістіть шнурки таким чином, аби вони заплуталися. Гравці по черзі переставляють край шнурка до іншого місця. Коли шнурок розплутається, гравець забирає його собі до кінця гри. На перший погляд, ігровий процес може здатися легким, але це не так!
Представлена гра сприяє розвитку логічного мислення, дрібної моторики, креативності та кмітливості. Вона дає можливість відволікти дитину від гаджетів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Уважність.
- Логічне мислення.
- Концентрація уваги.
- Креативність.
- Стратегічне мислення.
Комплектація:
- Гра головоломка.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Розплутування мотузок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22.5 мм |
| Довжина | 22.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 22.5x3x22.5 см |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 410 ₴










