
Розвиваюча іграшка 3D головоломка Магнітний куб Зелений від Obetty (107-566)
- Готово до відправки
- Код: 107-566
320 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
На відміну від багатьох головоломок, представлена розвивальна іграшка надовго захопить і дитину, і дорослого. Розробники цієї головоломки прагнули створити іграшку, доступну для людей різних вікових категорій і сфер діяльності.
Мало що може зрівнятися з якістю та унікальним дизайном цього виробу. Завдяки потужній внутрішній магнітній системі головоломки можна з'єднувати кілька магнітних кубиків, щоб створювати більш хитромудрі конструкції та фігури.
Магнітна головоломка — відмінне рішення для сенсорної стимуляції. Іграшка, що змінює форму, надає заспокійливий і терапевтичний вплив, знімає стрес, напругу, заспокоює нерви.
Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів: пластику та рідкісноземельних магнітів. Куб стійкий до розривів.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Сенсорика.
- Логічне мислення.
- Фантазія та уява.
- Просторове мислення.
- Уважність.
- Акуратність.
Комплектація:
- Головоломка куб.
Кому підійде?
Для дітей з 7 років.
Розвиваюча іграшка 3D головоломка Магнітний куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 6 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 6x6x6 см |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 320 ₴





