
Набір для творчості намистини Браслети (570 шт) від Obetty (110-289)
- Готово до відправки
- Код: 110-289
420 ₴
375 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей набір для створення прикрас відкриє для творчої дитини двері у світ ексклюзивного дизайну та яскравого стилю. Усередині ви знайдете велику кількість намистин різноманітних форм та відтінків, які дозволять створювати унікальні намиста та браслети під будь-який настрій. У комплект входить все необхідне: від міцної волосіні до інструментів для створення виробів.
Готові прикраси ручної роботи стануть гордістю вашої дитини чи безцінним подарунком для близьких людей. Набір стане ідеальним рішенням для затишного сімейного дозвілля або оригінальним сюрпризом на будь-яке свято. Пориньте в творчість і відчуйте радість від створення унікальних речей.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Креативність.
- Творчий розвиток.
- Кольоросприйняття.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- 570 предметів.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Набір для творчості Браслети
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 19 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 19x13x1.5 см |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 375 ₴








