Кошик
570 відгуків
+380 (50) 032-10-43, +380 (95) 606-31-70Зателефонувати
вул. Жовтнева 2а, Білогородка, Україна
Додати відгук
Obetty - розумна дитина
+380 (50) 730-04-01
+380 (67) 730-04-01
+380 (73) 730-04-01

Наукові набори

Наукові набори для дітей

Буває так, що дитина, яка дізналася про якесь явище, бажає познайомитися з ним за допомогою дослідів. Вдома такі експерименти проводити вкрай небажано, оскільки це може призвести до поганих наслідків, таких як пожежа, потоп тощо. Для того щоб дитина знайомилася з довкіллям та природними особливостями, створені наукові набори для дітей.

Набори для наукових досліджень – це чудове рішення для знайомства дитини з навколишнім середовищем за допомогою експериментів. Така продукція є абсолютно безпечною, сприяє цікавому проведенню часу.

 

Набори експериментів для дітей в інтернет-магазині Obetty

Науково-пізнавальні набори для дітей, як і дитячі настільні ігри, на нашому сайті представлені різноманітними варіантами для дівчаток і хлопчиків. Завдяки різноманітності товарів можна вибрати цікаве та дуже пізнавальне рішення для того, щоб відтворити різні природні явища в реальність.

До найбільш популярних товарів для експериментів можна віднести:

  • безпечне знайомство із законами електрики;

  • набори, до складу яких входять хімічні реактиви, що дозволяють вивчати взаємодію різних компонентів;

  • набори дослідів для дітей з біології та анатомії;

  • мікроскопи та телескопи.

Для кожного комплекту для експериментів характерна наявність докладної інструкції та методичного посібника. У розважальному форматі дитина знайомитиметься зі світом науки, що сприятливо позначиться на підвищенні знань малюка в майбутньому.

 

Дитячий набір для експериментів: критерії вибору

Насамперед при виборі слід керуватися віком дитини, визначивши заздалегідь мету покупки. Залежно від обраного варіанта, покупка може бути призначена для захоплюючого знайомства із зовнішнім світом, пізнавальним сеансом природних явищ, закріплення шкільних знань тощо.

Комплект для експериментів - відмінне рішення подарунку як для дівчинки так і для хлопчика. Для дітей, які цікавляться рослинами, хорошим варіантом стане комплект для юного біолога. Для дівчаток та хлопчиків, які захоплюються наукою, будуть цікаві комплекти з різних напрямків. Дитячі науково-пізнавальні набори - це оригінальні та актуальні подарунки для цікавого та захоплюючого проведення часу.

 

Купити набори дослідів для дітей в Україні

В інтернет-магазині Obetty можна за вигідною ціною замовити головоломки для дитини та пізнавальні набори для дослідів для дітей різного віку. Своїм клієнтам ми пропонуємо найвигідніші ціни на якісну продукцію, швидку доставку та зручний сервіс обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner