Кошик
530 відгуків
+380 (50) 032-10-43, +380 (95) 606-31-70Зателефонувати
вул. Жовтнева 2а, Білогородка, Україна
Додати відгук
Obetty - розумна дитина
+380 (50) 730-04-01
+380 (67) 730-04-01
+380 (73) 730-04-01

Музичні інструменти

Розвиваючі музичні інструменти для дітей

Різні звуки зовнішнього середовища є складним алгоритмом, який потребує розпізнавання. Для того, щоб малюк сконцентрувався на якомусь звуку, він повинен докласти зусиль і звільнитися від інших занять. Різні види пристосувань, що видають звуки у процесі руху, завжди виготовлялися у невеликих розмірах та безпечних формах. Такі іграшки були у всіх дітей у період Середньовіччя. Згодом у кожному куточку світу з'являлися новинки у вигляді музичних іграшок для дітей.

Створювати традиційні варіанти сучасних іграшок для дітей почали лише у першій половині XX століття. Саме в той період діти познайомилися з лялькою, що говорить, а також ксилофоном. Щоб відтворити мелодію, малюк мав здійснити деякі дії, які незабаром запам'ятовувалися йому як рефлекси. Таким чином, вдаривши паличкою по барабану або повернувши іграшку в інший бік, дитина чітко розуміла взаємозв'язок між певними діями та отриманими результатами. Також до переваг музичних інструментів можна віднести те, що протягом тривалого часу вони відволікають малюка від істерик і стрибків настрою, є ефективними помічниками при заколисуванні малюків.

 

Які переваги має дитяча музична іграшка

Набір музичних інструментів для дітей або окремі музичні іграшки мають безліч переваг:

  1. Спосіб відволікти дитину під час плачу чи примх. Завдяки використанню брязкальця можна заспокоїти і заколисувати малюка. Таким чином, він перестане плакати та перемкне свою увагу на сторонній звук від музичного інструменту.

  2. Розвиток дитини. Для кожного дитячого інструменту характерні особливості. Отримавши нову іграшку, дитина її досліджуватиме і знайомитиметься з новим звуком.

  3. Оформлення. На сьогоднішній день купити дитячі музичні інструменти можна у вигляді різноманітних варіантів для дітей різного віку. Сучасна продукція передбачає яскраву кольорову палітру, яка буде цікава кожній дитині. За рахунок одночасного впливу на зорові та слухові органи чуття музичні іграшки сприяють стимуляції розвитку малюка.

Набір дитячих музичних інструментів - відмінне рішення як подарунок. Під час гри в дитячі музичні інструменти дитина відволікається та з користю проводить час. Це набагато краще, ніж дивитись телевізор і «залипати» в гаджетах.

 

Де придбати розвиваючі музичні іграшки?

В інтернет-магазині Obetty представлений великий каталог музичних інструментів для дітей за найкращими цінами в інтернеті. У нашому каталозі представлений широкий вибір якісних та сертифікованих виробів від відомих виробників. На нашому сайті можна ознайомитися з вартістю та характеристиками кожної моделі, а також почитати відгуки реальних покупців. Звернувшись до фахівців нашої компанії, можна замовити по інтернету головоломки для дітей та купити набори для творчості, розраховані на користувачів різного віку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner