Кошик
589 відгуків
+380 (50) 032-10-43, +380 (95) 606-31-70Зателефонувати
вул. Жовтнева 2а, Білогородка, Україна
Додати відгук
Obetty - розумна дитина
+380 (50) 730-04-01
+380 (67) 730-04-01
+380 (73) 730-04-01

Математичні іграшки

Іграшки для розвитку математичних навичок

Математика є єдино-створеною людиною наукою, з якою ми знайомимося із самого народження. Важливим моментом є поступове та логічне знайомство дитини з рахунковими поняттями. Ще з дитинства малюків потрібно познайомити з часом, величинами, формами, простором та багатьма іншими поняттями. Хорошим рішенням для цих завдань стане дитяче доміно чи інші математичні іграшки.

 

Особливості математичних ігор для дітей дошкільнят

Під час створення багатьох ігор, які сприяють розвитку математичних здібностей, використовується методика Монтессорі. Відповідно, під час гри малюк освоює нові навички та вміння.

Для ігор математики характерний ряд наступних переваг:

  • можливість зменшити рівень стресу від навчання;

  • зацікавленість дитини цікавим процесом;

  • відмова від абстракцій;

  • позитивний вплив на творче мислення та соціальні навички.

Завдяки використанню математичних наборів можна цікаво познайомити дитину зі світом арифметики. Порівняно з віддаленими універсальними принципами, цей спосіб дозволяє учневі познайомитися з історією та самостійно зробити висновки.

Ігровий процес є природним для дітей заняттям. Під час ігор дитина пізнає світ, знайомиться з предметами та її особливостями. Математичні набори безперечно можна охарактеризувати кращою педагогічною методикою для дітей дошкільного віку. Порівняно із загальноприйнятими способами навчання, такими як лекції та читання книг, ігровий процес не передбачає високого стресу для учня. Це дуже важливий момент, особливо коли йдеться про дітей дошкільного віку.

Цікавою альтернативою складним та малоцікавим для дітей речам є математичні ігри, в які, граючи, малюк отримує нові знання. Таким чином, не варто змушувати дитину займатися, переважно діти самі виявляють інтерес до подібних занять.

 

Асортимент в інтернет-магазині Obetty

Математичні ігри та всілякі геометричні фігури для дітей можна купити в магазині Obetty. До найбільш актуальних математичних товарів можна віднести такі ігри:

  1. Нумікон. Перевагою цієї гри є залучення сильних сторін дітей. Ця гра передбачає навчання на практиці, спостереження та здатність розпізнавання патернів з наступним запам'ятовуванням, а після впізнавання стандартизованих зразків або шаблонів.

  2. Математичне доміно - це чудовий спосіб навчити дитину рахувати.

  3. Дерев'яні рахунки дитячі з наявністю різнокольорових намистин відрізняються приємною на дотик поверхнею та легким використанням. У процесі гри дитина знайомиться з цифрами та кольорами.

Де придбати математичний набір?

На сайті нашої компанії представлений широкий асортимент різноманітних ігор для дітей. У нас можна купити бізіборд з доставкою по території України за короткий термін. Математичні набори - відмінне рішення для знайомства дитини з математикою та веселого проведення часу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner