Кошик
570 відгуків
+380 (50) 032-10-43, +380 (95) 606-31-70Зателефонувати
вул. Жовтнева 2а, Білогородка, Україна
Додати відгук
Obetty - розумна дитина
+380 (50) 730-04-01
+380 (67) 730-04-01
+380 (73) 730-04-01

Хімія

Іграшки для хімічних дослідів

Ігрові набори та іграшки для дослідів з хімії, фізики, біології та інших наук стануть знахідкою для допитливих учнів, а також їхніх вчителів та батьків. Діти зможуть отримати нові знання та захоплююче дозвілля, відчути почуття гордості та захоплення від вдалих експериментів.

Ігри дуже важливі для успішного навчання, оскільки дозволяють дитині приміряти на себе роль вченого та відчути себе справжнім чарівником. Ігрові дослідження - наочний спосіб дізнатися, як влаштований світ і окремі його елементи. Крім того, наукові ігри дарують можливість батькам провести дозвілля разом із дітьми – весело та пізнавально.

 

Користь ігрових хімічних наборів для дітей

Веселі цікаві ігри роблять науку ненудною, що особливо важливо для дітей молодшого шкільного віку та дошкільнят. Ігрові дослідження, що допомагають пізнавати таємничий світ, пробуджують у дітей допитливість та інтерес до навчання, дозволяють уникнути втоми та нудьги. Для середнього шкільного віку набори з хімічними реактивами, а також досліди з фізики та біології стануть корисною та наочною підмогою у навчанні.

Ігрові наукові експерименти дозволяють батькам провести час із дітьми, взяти участь у процесі їхнього навчання і просто повеселитися. Дитині такі ігри приносять величезну користь:

  • допомагають розвинути мислення, розширюють кругозір;

  • наочно демонструють закони природи;

  • тренують уважність та посидючість;

  • пробуджують інтерес до наук як способу пізнання світу;

  • створюють чудову альтернативу гаджетам.

 

Популярні наукові набори для дітей

В інтернет-магазині Obetty представлені набори для хімічних дослідів та наукових експериментів для загального розвитку, отримання та закріплення нових знань. В онлайн-каталозі є товари різних цінових категорій, але всі вони – відмінної якості.

Серед найпопулярніших наукових дитячих наборів:

  1. Розвиваючі ігри з біології - продемонструють ріст та розвиток рослин, тварин, птахів, комах; познайомлять із будовою клітин; покажуть особливості різних природних царств та окремих видів.

  2. Набір юний хімік - це набір хімічних речовин і пристроїв, необхідних для проведення експериментів. Наприклад, це може бути вирощування кристалів або досліди щодо взаємодії різних речовин (безпечних для дитини).

  3. Набір дослідів з фізики - допомагає зрозуміти, як влаштований навколишній світ і наочно демонструє закони фізики. Це можуть бути досліди з магнітами, електрикою, призмами, механікою тощо.

Крім того, існують наукові ігрові набори з природознавства, палеонтології, анатомії, метеорології та багатьох інших наук.

 

Де можна придбати набори хімічних дослідів для дітей

У нашому інтернет-магазині Obetty ви знайдете широкий асортимент наборів для дітей хімія різного віку. Щоб вибрати відповідний варіант, скористайтесь зручними фільтрами пошуку, уважно ознайомтеся з описами та характеристиками, проконсультуйтеся з нашими менеджерами по телефону. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner