Кошик
570 відгуків
+380 (50) 032-10-43, +380 (95) 606-31-70Зателефонувати
вул. Жовтнева 2а, Білогородка, Україна
Додати відгук
Obetty - розумна дитина
+380 (50) 730-04-01
+380 (67) 730-04-01
+380 (73) 730-04-01

Набори для сортування

Дитячі набори для сортування

Сортер – це іграшка, яка є у колекції більшості сучасних дітей. Батьки знають, наскільки важливо відповідально підходити до вибору іграшок для свого чада. Вироби для найменших споживачів мають бути яскравими, високоякісними та естетично оформленими. Тільки так вони позитивно вплинуть на розвиток дитини. Набори для сортування здатні розвивати дрібну моторику, логічне мислення, фантазію та інші психічні процеси. Чим більша колекція «правильних» іграшок в арсеналі дитини, тим краще.

Розвиваючі сортери з'явилися недавно. Такі вироби з дидактичною функцією вперше почала використовувати всесвітньо відомий педагог Марія Монтессорі. А першим, хто розпочав масове виробництво таких іграшок, став бренд Фішер Прайс.

 

Сортери для малюків та їх види

Усі сортери іграшки використовуються за єдиним принципом. Суть гри з ними полягає в тому, щоб дитина класифікувала предмети за візуальними ознаками. Наприклад, можна сортувати фігури чи деталі за кольором. Залежно від особливостей класифікації сортер може бути:

  • геометричним;

  • логічним;

  • смисловим;

  • ігровим.

Такі іграшки для розвитку бувають як простими, так і складнішими. Вибирають виріб з урахуванням віку та здібностей малюка. Набори для дітей 1-го та 4-х років істотно відрізнятимуться один від одного. Популярністю користуються сортери-мікси.

 

Користь та принцип роботи

Сортер - це об'ємний виріб для гри, який необхідно заповнювати невеликими фігурками, що ідеально підходить для реалізації методик раннього розвитку.

Основа іграшки має отвори із різною формою. Завдання дитини знайти потрібний предмет із запропонованих, орієнтуючись на його розмір та форму. У магазині Obetty іграшки такого виду відрізняються за:

  • матеріалом виготовлення – може бути пластиковим, гумовим, дерев'яним;

  • рівнем складності. Іграшку обирають залежно від віку дитини, яка з нею гратиме;

  • формою. Це може бути сортер у вигляді будиночка, черепашки, м'яча тощо.

 

Купити сортери в магазині Obetty

В інтернет-магазині Obetty є широкий асортимент якісних товарів для дітей від відомих виробників. У каталозі можна вибрати та замовити дитячі сортери, настільні ігри та інші розвиваючі іграшки для дитини. Гарантуємо доступні ціни та оперативне відправлення обраного товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner