
Головоломка Танграм (250 шт) від Obetty (100-032)
- Готово до відправки
- Код: 100-032
555 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Танграм - це китайська головоломка, найвідоміша в світі. Вона складається з 8 дерев'яних плоских фігур, з яких можна скласти різноманітні складні фігури: людей, тварин, цифр, букв, будиночків.
Головоломкою цікаво грати в будь-якому віці. Стимулює розвиток творчих здібностей та логічного мислення. Допомагає дитині запам'ятати геометричні фігури і кольору, а також сприяє розвитку моторики. Чудовий подарунок і неймовірне задоволення від рішення головоломки.
Для початківців і найменших є картки з завданнями.
Склад набору:
всього в наборі 250 деталей:
- 8 фігур 8 - ми кольорів
- 10 двосторонніх карток із завданнями (разом 20 завдань)
- цифри від 1 - до 9 з математичними знаками
- коробка 20*23,5*4 см.
Вік: 3+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 24x20x4.5 см |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 555 ₴







