
Набір для творчості Прикраси намистини з натуральних каменів від Obetty (106-438)
- Готово до відправки
- Код: 106-438
965 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Дуже великий і цікавий набір для розвитку дрібної моторики і творчих навичок. Тут є все необхідне для створення красивих і оригінальних прикрас, від браслетів до модних чокерів. У комплекті додається безліч видів і кольорів камінчиків, гачки, кільця, кріплення, волосінь, кусачки і багато інших аксесуарів. Його можна подарувати дівчинці на будь-яке свято, адже він відмінно допомагає розвинути посидючість і сприяє зняттю стресу і дратівливості.
У наборі 1220 кольорових камінців, 123 аксесуари та три рулони 0,8 мм прозорою еластичною волосіні нитки для виготовлення ювелірних виробів і браслетів своїми руками.
Гарна якість. Камені дійсно красиві та унікальні.
З цим набором можна зробити гарний хендмейд браслет і кольє.
Переваги:
- Зорове сприйняття.
- Уява / Фантазію.
- Винахідливість.
- Дрібну моторику.
- Творчі здібності.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- 1200 каменів,
- 123 аксесуари,
- 3 рулони волосіні.
Кому підійде?
Для дітей з 7 років і старше.
EuTengHao 933Pcs Irregular Chips Stone Beads Natural Gemstone Beads Kit with Earring Hooks Spacer Beads Pendants
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 18 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 18x11x5 см |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 965 ₴









