
Розвиваючий набір 3-в-1 Різнокольорові кульки і стаканчики від Obetty (106-848)
- Готово до відправки
- Код: 106-848
770 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цікавий багатофункціональний набір включає в себе дерев'яну мозаїку, різнокольорові кульки, інструменти та картки. Варіантів ігор дуже багато, але всі вони орієнтовані на розвиток дрібної моторики і логічного мислення. Можна проводити сортування кульок за кольорами, збирати зображення та багато іншого. Є також гра на тренування пам'яті, в якій необхідно шукати парні зображення. Такий набір стане цікавим і корисним подарунком на будь-яке свято, як для хлопчика, так і для дівчинки.
Підстава з дерева 23х23х2,5 см.
Діаметр кульок 1,8 см.
Шариков 77 штук 7 кольорів (по 11 кульок кожного кольору).
Переваги:
- Математичні навички.
- Пізнавальний інтерес.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Логічне мислення.
- Дрібна моторика.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- Підстава з дерева.
- Трафарет з отворами для кульок.
- Трафарет з отворами для фішок мемори.
- Дерев'яні кульки - 72 шт.
- Фішки мемори - 16 шт.
- Силіконові стаканчики - 6 шт.
- Щипчики.
- Китайські палички.
- Дерев'яна ложка.
- Ламіновані картки Двосторонні - 6 шт.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Дерев'яна мозаїка + мемори гра 2 в 1
Гра мозаїка з дерев'яними кульками 3-в-1 «Веселі кульки, меморі і стаканчики»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Ширина | 23.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 25x23.5x5.5 см |
- Ціна: 770 ₴









