
Розвиваючий дерев'яний набір сортер Кольорові кульки від Obetty (107-045)
- Готово до відправки
- Код: 107-045
655 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей цікавий дерев'яний комплект призначений для занять вдома або в дитячому садку. На дерев'яному планшеті розміщені осередки для приміщення в них різнокольорових кульок, в довільній формі або по картинках. Для цього можна використовувати пальці, пінцети або ложку, що йдуть в комплекті. Всі кульки зберігаються в спеціальних вазочках з яскравого паперу, щоб було легше їх сортувати. Даний набір відмінно підійде як для самостійних ігор, так і разом з друзями.
Переваги:
- Винахідливість.
- Логічне мислення.
- Дрібна моторика.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- ігрове поле,
- кулька,
- картинки шаблони,
- ложка,
- паличка,
- пінцет.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Деревянные маленькие детские клипсы с бусинами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 22x22x9 см |
- Ціна: 655 ₴










