
Розвиваючий набір Болти і гайки (32 елементи) від Obetty (100-077)
- Готово до відправки
- Код: 100-077
370 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Вивчайте разом з дитиною кольори і форми, граючи і закручуючи ці різнобарвні гайки і болтики. Найприємніше те, що ваші малюки навіть не помітять, що вони вчяться під час гри.
16 комплектів готових пластикових гайок і болтів - 32 елементів - включають в себе 4 різні форми в чотирьох кольорах - колір і форми вибираються рандомно.
Під час гри розвивається дрібна моторика, коли дітки шукають і накручують гаєчки на болтики.
Цей барвистий набір - прекрасний подарунок для кожної дитини, незалежно від статі.
Деталі повністю безпечні для дітей. Виготовлені з екологічно чистого нового пластика, не подразнюють шкіру, нетоксичні, без смаку, без поліетилену BPA, схвалені лабораторні випробування.
Відмінна іграшка для малюків і дошкільнят. Яскраві кольори і форми надають безліч можливостей для зіставлення.
32 Pcs Jumbo Nuts and Bolts
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 23 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 23x20x5 см |
- Ціна: 370 ₴







