
Будівельний конструктор Великі болти і гайки від Obetty (100-599)
- Немає в наявності
- Код: 100-599
465 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Чудовий якісний конструктор обов'язково зацікавить дитину у віці від 3 років, адже грати в нього цікаво і просто! Потрібно всього лише накручувати гайки на відповідні болти.
Всі гайки мають 4 форми - трикутник, квадрат, шестикутник і хрест. Підстави болтиків за формою відповідають їм. Дитині потрібно просто підібрати болт і гайку однакового виду і з'єднати один з іншим.
З'єднання безлічі деталей зажадає від дитини не тільки логічно подумати, але і допоможе в розвитку координації рухів. Різна форма деталей посприяє поліпшенню дрібної моторики, а приємна колірна гамма благотворно вплине на сприйняття кольорів.
Крім того, методичне накручування і розкручування гайок заспокоює дитини, а отримані башточки можна використовувати для інших ігор, наприклад, побудувати замок лицареві. Різноманітне їх застосування поліпшить уяву малюка.
Матеріал: високоякісна пластмаса.
Переваги:
- Зорове сприйняття.
- Логічне мислення.
- Дрібну моторику.
- Колірне сприйняття.
- Ідеально підходить для дітей з проблемами сенсорного сприйняття, розладом аутичного спектру і ADD.
- Розширення кругозору.
Склад:
- 52 деталі. Упаковка: пакет 500 гр.
Кому підійде:
Для дітей з 3 років і старше.
Big Nuts & Bolts 32 Pcs
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 26 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 26x7x35 см |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 465 ₴








