
Мозаїка з лотком для зберігання та шаблонами від Obetty (100-942)
- Немає в наявності
- Код: 100-942
460 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мозаїка призначена для розвитку координації рук та очей, дрібної моторики та творчого мислення.
Поставляється із широким лотком для зручного зберігання шаблонів та кнопочок - мозаїк.
Все, що потрібно зробити вашій дитині, це підібрати та вставити на своє місце товсті кнопки, щоб завершити картинку. На картинках: жаба, птах, будинок, дерево, вантажівка та багато іншого. Ідеально підходить для розвитку творчого мислення. Складіть все і покладіть назад у широкий піддон для швидкого та легкого очищення.
ЯКІСНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ МАТЕРІАЛ: Всі вироби виготовлені з високоякісного безпечного ABS-пластику, дуже міцні.
Для дітей віком від 12 місяців.
У наборі:
- Подарункова коробка,
- 46 барвистихкнопок,
- 12 різних зображень-шаблонів,
- 1 піднос-коробка для зберігання.
ALEX Discover Button Art Activity Set
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 30.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 30.5x30.5x5.5 см |
| Ширина | 30.5 мм |
- Ціна: 460 ₴





