
Балансир нескінченна вісімка лабіринт з 2 кульками від Obetty (103-988)
- Готово до відправки
- Код: 103-988
260 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Хто з нас не любить іноді поламати мізки і позбирати головоломки? Саме до таких занять і слід привчати дітей уже з 4 років, а почати можна з «Вісімки»! Так називається лабіринт-тренажер, в якому, змінюючи конфігурацію траси, необхідно утримати дві кульки! При цьому, сама іграшка зроблена з буку, тому дитині буде зручно і легко тримати її! Подібні заняття чудово розвивають зорово-моторну координацію, увагу і логіку!
Переваги:
- Тренує координацію уваги.
- Логічне мислення.
- Посидючість.
- Уміння орієнтуватися в просторі.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Акуратність.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Інтелект.
- Дрібну моторику.
- Тактильні відчуття.
Склад:
- 1 лабіринт з 2 кульками.
Кому підійде?
Для дітей з 4 років і старше.
Ручний балансир вісімка для межполушарного розвитку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 2.8 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x11x2.8 см |
- Ціна: 260 ₴





