
Розвиваюча рамка вкладиш Транспорт від Obetty (104-269)
- Готово до відправки
- Код: 104-269
385 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця яскрава та міцна дерев'яна іграшка рамка-вкладиш познайомить вашу дитину з різними видами транспорту, від земного до повітряного та підводного. Кожна фігурка оснащена зручною ручкою для розвитку дрібної моторики. Це чудово тренує хапальний рефлекс, координацію рухів та готує руку до письма.
Набір містить 10 великих фігурок: ракету, літак, велосипед, пожежну машину, таксі, вантажівку-бетономішалку, підводний човен, корабель, НЛО та повітряну кулю.
Сортер допомагає у вивченні кольорів, форм та розширює словниковий запас дитини, знайомлячи її з назвами різних видів транспорту.
Іграшка виготовлена з екологічно чистого дерева, має гладкі, безпечні краї та покрита нетоксичними фарбами.
Переваги:
- Уважність.
- Логічне мислення.
- Дрібну моторику.
- Мислення.
- Емоційний розвиток.
- Раннє навчання.
Склад:
- дошка,
- 10 фігурок.
Кому підійде?
Для дітей з 18 місяців і старше.
Пазл-вкладиш "Транспорт"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22.5 мм |
| Довжина | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 30x1.6x22.5 см |
| Ширина | 1.6 мм |
- Ціна: 385 ₴




