-23%

Розвиваючий набір Різнобарвні яйця 8 см (10 шт) (104-903)
- Готово до відправки
- Код: 104-903
195 ₴
150 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Набір являє собою 10 пластмасових яєць. Вони ідеально підходить для того, щоб ховати в них невеликі іграшки під час гри. Також, їх можна використовувати в якості різдвяних або великодніх яєць в кошику. Вони мають невеликий розмір, оптимальний для дитячої ручки, дуже легко відкриваються і можуть використовуватися для навчання або ігор. Щоб урізноманітнити процес, на яйця можна наклеїти будь наклейки.
У наборі 10 яєць або 20 половинок, які дитина може комбінувати по різному. Розмір 8 см.
Переваги:
- Сенсорний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Уява / Фантазію.
- Дрібну моторику.
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
- Спільна гра
Склад:
- 10 порожніх різнобарвних яєць, кольори рандомно.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
GiftExpress Plastic Bright Easter Egg Assortment 50 Pcs Perfect for Easter Egg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 15x16x5 см |
- Ціна: 150 ₴










