
Науковий набір Колекція необроблених мінералів (24 камені) від Obetty (105-317)
- Готово до відправки
- Код: 105-317
1 085 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Скільки всього цікавого можливо дізнатися про натуральні камені. Пориньте у світ геології з великим набором натуральних мінералів. Кожен кристал у цьому боксі — це унікальний зразок, створений самою природою. Різноманіття: 24 секції з різними видами каміння, включаючи аметист, тигрове око, обсидіан, флюорит, селеніт та багато інших. На внутрішній стороні кришки розміщена детальна карта з назвами та коротким описом властивостей кожного мінералу (англійською мовою).
У набір входить 24 каменя.
Камені можна використовувати як навчальний матеріал для дітей, для створення намист, сережок, браслетів, виробів, колекціонування.
Розвиває дрібну моторику рук і інтелект.
Переваги:
- Розширення кругозору.
- Пізнавальний інтерес.
- Акуратність.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Дрібну моторику.
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- 24 каменя.
Кому підійде?
Для дітей з 6 років і старше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 18.8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 18.8x13x2 см |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 085 ₴



