
Розвиваючий сенсорний набір Іграшки антистрес (60 предметів) від Obetty (105-668)
- Готово до відправки
- Код: 105-668
1 815 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей великий набір сенсорних іграшок – відмінний вибір для дітей та дорослих та відмінний спосіб зняти стрес. Пропоновані іграшки можна розтягувати, стискати, перевертати тощо. Кожен ігровий аксесуар має різні сенсорні дії. Наші іграшки підходять для дітей з аутизмом, СДУГ, а також людей з обсесивно-компульсивним розладом або високим рівнем тривожності. Кожен виріб, що входить до цього набору, виготовлений з нетоксичних та екологічно чистих матеріалів, безпечних для дітей та дорослих, розважайтеся спокійно!Іграшки мають невеликі розміри, тому їх можна брати з собою, вирушаючи на прогулянку чи у подорож.
Переваги:
- Сенсорний розвиток.
- Емоційний розвиток.
- Дрібна моторика.
- Тактильні відчуття.
- Зорове сприйняття.
- Концентрація уваги.
- Кольоросприйняття.
Комплектація:
- 60 предметів.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Іграшки антистрес (60 предметів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 25x19x8 см |
- Ціна: 1 815 ₴

