
Розвиваючий набір сортер Бджоли в сотах від Obetty (105-978)
- Готово до відправки
- Код: 105-978
480 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Неймовірно цікавий і яскравий сортер, виконаний з безпечного і якісного матеріалу. Необхідно розподілити бджілок за своїми будиночків-стільниках, орієнтуватися потрібно за кольором. Фігурки можна брати пінцетом, така гра відмінно розвиває дрібну моторику, кмітливість і координацію. За допомогою сортера добре тренувати знання рахунку і повторити кольори.
Розмір основи 16,5*13,8*4 см.
Переваги:
- Тактильні відчуття.
- Колірне сприйняття.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Акуратність.
- Логічне мислення.
- Дрібну моторику.
Склад:
- стільники,
- пінцет,
- 7 різнокольорових бджіл.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Настільна гра "Бджоли в сотах"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 20x15x4 см |
- Ціна: 480 ₴










