
Розвиваючий набір сортер Бджолині соти від Obetty (105-981)
- Готово до відправки
- Код: 105-981
465 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Відмінна гра призначена для розвитку дрібної моторики, посидючості і уважності. За допомогою дерев'яного пінцета необхідно поміщати бджілок в стільники, відповідно їх кольором. Сортер виконаний з натурального дерева, використовується тільки гіпоалергенна фарба. Дитина зможе вивчити кольори, рахунок, а також освоїти навички зіставлення предметів. Сортер можна подарувати дитині від 1 року на будь-яке свято, але грати під наглядом батьків.
Переваги:
- Дрібну моторику.
- Тактильні відчуття.
- Сенсорний розвиток.
- Емоційний розвиток.
- Зорове сприйняття.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Колірне сприйняття.
- Акуратність.
Склад:
- стільники,
- пінцет,
- бджілки.
Матеріал:
- пластик.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Бджолині стільники розвиваюча гра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 25x19.5x4 см |
- Ціна: 465 ₴






