
Розвиваючий набір сортер магнітна рибалка від Obetty (106-342)
- Готово до відправки
- Код: 106-342
560 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Цей яскравий багатофункціональний набір стане ідеальним інструментом для розвитку дрібної моторики, логіки та координації рухів вашої дитини. Він поєднує елементи сортера, гри-риболовлі та пінцетної моторики.
В цій грі дитина повинна правильно підібрати фігурку овоча (моркву, редиску) за розміром і вставити її у відповідний отвір у дерев'яній підставці. Це розвиває просторове мисленнята вчить розрізняти форми й об'єми.
За допомогою спеціальної палички з магнітом дитина може "ловити" маленьких комах (черв'ячків чи бджілок), вставляючи їх у отвори. Це чудово тренує координацію "око-рука" та терпіння.
У комплекті є дерев'яний пінцет. Використання пінцета для захоплення та переміщення дрібних деталей (наприклад, комах або овочів) — це найкраща підготовка маленьких пальчиків до письма.
Переваги:
- Підвищує концентрацію уваги.
- Логічне мислення.
- Дрібну моторику.
- Колірне сприйняття.
- Спільна гра.
- Сенсорний розвиток.
- Збагачення тактильного досвіду.
- Розширення кругозору.
- Пізнавальний інтерес.
Склад:
- 1 квадратна дерев'яна основа,
- 6 різнокольорових черв'ячків з магнітами,
- 2 бджілки,
- 1 магнітні вудка,
- 1 пінцет,
- 5 овочів на магніті.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
Дерев'яний набір магнітна рибалка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6.5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 18x15x6.5 см |
- Ціна: 560 ₴








