
Тактильний масажний м'яч з довгими шипами (діаметр 7 см) від Obetty (106-476)
- Готово до відправки
- Код: 106-476
95 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Шипований м'ячик активно використовується в різній лікувальної та оздоровчої гімнастики. Його поверхня ефективно впливає на нервові закінчення і підсилює приплив крові до масажованих ділянок. М'яч має ідеальний розмір для комфортних занять. Він часто використовується в реабілітації спортсменів, лікуванні сколіозу і інших патологіях опорно-рухового апарату. Точковий масаж таким м'ячиком допоможе зняти втому і розслабити напружені м'язи.
Кольори в наявності.
Розміри: d = 7 см.
Матеріал: ПВХ.
Переваги:
- лікування і профілактика плоскостопості;
- масаж рефлексогенних зон (реабілітація після травм і операцій, розвиток дрібної моторики, в тому числі реабілітація після інсульту);
- оздоровча та лікувальна гімнастика;
- лікування і профілактика сколіозу, при захворюваннях опорно-рухового апарату;
- нормалізації кровообігу.
Склад:
- масажний м'яч твердий.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
М'яч масажний d = 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 7 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 7x7x7 см |
- Ціна: 95 ₴






