
Математичний набір для рахунку таблиці множення і ділення від Obetty (106-480)
- Готово до відправки
- Код: 106-480
1 060 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Багатьом дітям математика дається досить складно, тому набагато простіше розуміти її за допомогою наочних матеріалів. Даний набір допомагає вивчити множення і ділення. У комплекті додається спеціальна таблиця з виїмками і спеціальні кілочки. Взаємодіючи з ними, дитина зможе освоїти базові математичні операції. Це цікавий і ефективний спосіб зрозуміти і запам'ятати, як же здійснюється розподіл і множення. Компактний варіант легко брати з собою додому або на заняття.
Розміри 22,5х22,5х1 см.
Переваги:
- Математичні навички.
- Розширення кругозору.
- Пізнавальний інтерес.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Інтелект.
- Логічне мислення.
- Аналітичне мислення.
- Спільна робота.
Склад:
- дві дошки з отворами,
- змінні таблички з цифрами від 1 до 10,
- 100 червоних намистин.
Кому підійде?
Для дітей з 4 років і старше.
Таблиця «Множення і ділення»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 23 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 23x23x6 см |
- Ціна: 1 060 ₴








