
Сенсорна гумка Гусеничка (1 шт) (106-515)
- Немає в наявності
- Код: 106-515
50 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Іграшки антистрес - одні з фаворитів сучасних дітей. Яскраві, цікаві і приємні на дотик! Вони також приносять користь для дрібної моторики і значно знижують стрес. З нього можна зробити браслет. Антистреси не бояться води, ви можете приймати з ними ванну і легко очищати від забруднень.
Примітка: колір товару відправляється випадковим чином в залежності від наявності на складі в момент замовлення.
Переваги:
- Сенсорний розвиток.
- Збагачення тактильного досвіду.
- Зорове сприйняття.
- Дрібну моторику.
- Колірне сприйняття.
- Ідеально підходить для дітей з проблемами сенсорного сприйняття, розладом аутичного спектру і ADD.
Склад:
- 1 гумка антистрес.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
wellvo Sensory Fidget Toys, Monkey Noodle 8 Pack, Classic Monkey Noodle Stretchy String, Monkey Noodles Fidget
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 24x3x1 см |
- Ціна: 50 ₴










