
Розвиваючий дерев'яний набір сортер Кольорові фігури від Obetty (107-043)
- Готово до відправки
- Код: 107-043
365 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей чудовий дерев'яний сортер допоможе розвинути дрібну моторику, логічне мислення, координацію і загальний кругозір. На дерев'яну платформу з кілочками надягають різні геометричні фігури, що відрізняються кольором. Внизу кріпиться платівка із завданнями, виконуючи їх дитина дізнається багато нового і вивчить рахунок. Це відмінний розвиваючий комплект для використання вдома або в дитячому садку. Він виконаний з якісних і нетоксичних матеріалів.
Переваги:
- Розпізнавання фігур.
- Математичні навички.
- Розширення кругозору.
- Зорове сприйняття.
- Підвищує концентрацію уваги.
- Винахідливість.
- Логічне мислення.
- Дрібна моторика.
- Колірне сприйняття.
Склад:
- ігрове поле,
- фігурка,
- картки для ігрового поля.
Кому підійде?
Для дітей з 3 років і старше.
детские головоломки, геометрия, сочетание раннего образования, цвет, форма, познание, деревянные игрушки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 18.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 21 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 21x18.7x3 см |
- Ціна: 365 ₴










