
Ігровий набір для сортування та рахунку Ферма від Obetty (107-499)
- Готово до відправки
- Код: 107-499
780 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
З цією захопливою настільною грою ваша дитина зможе розвивати нові навички, сортуючи овочі на іграшковій фермі. Набір сприяє розвитку навичок розпізнавання кольорів, зіставлення, сортування, знайомить з основами рахунку, і при цьому процес навчання буде схожим на цікаву гру! Реалістичні фігурки рослин представлені в п'яти яскравих кольорах і виконані у вигляді популярних овочів, таких як буряк, гарбуз, морква і т.д. Крім знайомства з різними овочами, діти зможуть використовувати ці фігурки для відпрацювання інших практичних навичок. Розсортуйте овочі за кольором, підрахуйте кожен тип овочів, складіть їх у кошики відповідного кольору, порівняйте їх кольори та форми із зображеннями на картках.
Набір для рахунку та сортування Ферма від Obetty зроблений з якісних, нешкідливих для дитячого здоров'я матеріалів. Після гри його можна запакувати у зручну коробку.
- Розмір коробки: 30,5 x 25 x 5,5 см
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Зорово-моторна координація.
- Основи рахунку.
- Кольоросприйняття.
- Логіка.
Комплектація:
- Ігрове поле.
- 25 овочів.
- 10 карток.
- 5 кошиків.
- Інструкція.
- Коробка.
Кому підійде?
Для дітей від 3 років.
Fruits and Veggie Farm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 30x25x6 см |
- Ціна: 780 ₴










