
Археологічний набір розкопки Котяче око від Obetty (107-554)
- Немає в наявності
- Код: 107-554
445 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Цей ігровий набір послужить чудовим подарунком для юних дослідників, які захоплюються археологією і мріють зібрати свою колекцію «дорогоцінного каміння». У комплекті є все необхідне для «розкопок»: скам'янілість з мінералами, а також набір інструментів.
Щоб «добути» дорогоцінне каміння, слід акуратно розбити цеглу, використовуючи молоточок і зубило. Після цього потрібно обережно витягти «дорогоцінності» та промити їх водою. Така гра надовго захопить дитину та дозволить потренувати важливі вміння та навички.
Інструменти можуть відрізнятися від фото за кольором і формою.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Сенсорика.
- Зорово-моторна координація.
- Природознавство.
- Розширення кругозору.
- Фантазія та уява.
Комплектація:
- Цегла з коштовностями.
- Молоток.
- Зубило.
- Пензлик.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Археологічний набір Корисні копалини від Obetty
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 17.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 17.5x12.5x5 см |
| Ширина | 12.5 мм |
- Ціна: 445 ₴










