
Науковий набір розкопки Брахіозавр від Obetty (107-659)
- Готово до відправки
- Код: 107-659
460 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Ваша дитина захоплюється стародавньою історією, археологією? А можливо їй подобаються мультфільми та кінофільми про динозаврів? В такому разі, їй, напевно, припаде до душі такий подарунок, як набір для розкопок «Брахіозавр» від Obetty. До дрібниць продуманий набір дозволяє реалістично відтворювати справжні розкопки. Він укомплектований спеціальним «шматком породи» з гіпсу, в якому знаходяться «рештки» величної доісторичної тварини, брахіозавра. За допомогою спеціальних інструментів, що також входять до представленого набору, юному палеонтологу доведеться витягти фрагменти скелета з ґрунту, очистити їх і приступати до складання моделі.
Розмір орієнтовно 21*19*5 см.
Така захоплююча гра сприяє розвитку дрібної моторики, логічного мислення, уважності, акуратності та інших навичок.
Переваги:
- Пізнавальний інтерес.
- Дрібна моторика.
- Логічне мислення.
- Посидючість.
- Розширення кругозору.
- Спільна гра.
Комплектація:
- Гіпсовий брикет зі скелетом.
- Молоток.
- Зубило.
- Щітка.
Кому підійде?
Для дітей від 5 років.
Науковий набір розкопки Брахіозавр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 22.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 22.5x19.2x5 см |
| Ширина | 19.2 мм |
- Ціна: 460 ₴









