
Розвиваючий набір розкопки Трицератопс від Obetty (107-660)
- Готово до відправки
- Код: 107-660
340 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Ігровий набір для розкопок «Трицератопс» допоможе маленьким дослідникам пізнати все незвідане, отримати відповідь на питання, що відбувалося з планетою Земля до появи на ній людини та познайомить їх із найцікавішою наукою, палеонтологією. За допомогою інструментів, що входять до комплекту, дитина зможе витягти з породи кістки доісторичної тварини. Набір укомплектований гіпсовим брикетом з «останками» Трицератопса, що містяться всередині. Також до послуг юного археолога такі інструменти як молоток, зубило, рукавички, окуляри та інші. Дитина не тільки звільнить скам'янілі залишки динозавра, а й сконструює модель грізної істоти.
Орієнтовний розмір динозавра 21,3*5,3*8 см.
Деталі скелета виготовлені з якісного пластику та безпечні для дитини. Тому брати участь у «наукових відкриттях» може навіть малеча!
Переваги:
- Пізнавальний інтерес.
- Дрібна моторика.
- Логічне мислення.
- Посидючість.
- Розширення кругозору.
- Спільна гра.
Комплектація:
- Гіпсовий брикет зі скелетом.
- Молоток.
- Зубило.
- Щітка.
Кому підійде?
Для дітей від 7 років.
Розвиваючий набір розкопки Трицератопс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4.3 мм |
| Довжина | 19 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 19x15.2x4.3 см |
| Ширина | 15.2 мм |
- Ціна: 340 ₴









