
Розвиваюча іграшка головоломка Чоловічок (107-686)
- Готово до відправки
- Код: 107-686
425 ₴
+380 (50) 730-04-01
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення:
Ця дерев'яна іграшка-головоломка стане ідеальним подарунком для дітей віком від чотирьох років. Розвивальна іграшка виготовлена з матеріалу липи, який характеризується високою міцністю та тривалим терміном служби. Всі деталі головоломки ретельно відшліфовані, не мають задирок і захистять вашу дитину від травм під час гри.
Граючи з цим маленьким чоловічком, здатним приймати різні пози, дитина потренує зорово-моторну координацію, дрібну моторику, спостережливість, логіку та інші навички. Набір також містить 24 двосторонні картки із завданнями. Головоломка «Чоловічок» зробить свій внесок у ранній розвиток вашого чада.
Переваги:
- Дрібна моторика.
- Логічне мислення.
- Спостережливість.
- Зорово-моторна координація.
Комплектація:
- Іграшка головоломка.
- 24 картки.
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
Розвиваюча іграшка головоломка Чоловічок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 17.8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 17.8x3x12 см |
| Ширина | 3 мм |
- Ціна: 425 ₴






