
Тактильний сенсорний браслет антистрес Динозавр (1 шт) (107-766)
- Готово до відправки
- Код: 107-766
50 ₴
- +380 (67) 730-04-01
- +380 (73) 730-04-01
Призначення:
Ви отримаєте милу іграшки у вигляді динозавра або єдинорога. Ці аксесуари стануть чудовим подарунком для вашої дитини.
Еластичні іграшки виконані з якісного та безпечного матеріалу — термопластичного каучуку, який не містить бісфенол-А. М'які, приємні на дотик вироби характеризуються міцністю, стійкістю до розривів та стирання. Кожна іграшка має довжину 20 см та може розтягуватися до 127 см!
Подібні іграшки сприяють зняттю стресу, занепокоєння та дратівливості: зніміть стрес, потягнувши, стиснувши та скрутивши ці іграшки; збільште силу рук і хвата, зніміть стрес, гнів чи нервозність. Вироби добре підходять як для дітей, так і для дорослих.
Також гра з цими іграшками сприяє розвитку дитячої уяви, творчості, координації рук і навіть може допомогти у реабілітації дітей із руховими розладами.
Переваги:
- Зорово-моторна координація.
- Дрібна моторика.
- Сенсорика.
- Кольоросприйняття.
- Тактильні відчуття.
- Емоційний розвиток.
Комплектація:
- 1 сенсорна іграшки (колір випадковий).
Кому підійде?
Для дітей від 4 років.
24 Pack Stretchy String Fidget Toys
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Obetty |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розмір | 2x2x20 см |
- Ціна: 50 ₴










